tel.: (71) 348 71 50 – wew. 37

fax: (71) 372 84 52

 

lub napisz: serwis@hydropol.com

Zadzwoń do nas:

HYDROPOL-DEKOR SERWIS

ul. Cementowa 30 

51-503 Wrocław

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Serwis klimatyzacji i wentylacji 

KONSERWACJA KLIMATYZACJI A ZDROWIE

Stan techniczny instalacji jest bardzo ważny, ale w naszej opinii głównym zadaniem serwisu klimatyzacji jest ochrona zdrowia użytkowników.

W czasie przepływu powietrza przez urządzenie gromadzą się w nim obecne w pomieszczeniu drobnoustroje, bakterie i wirusy. Na wilgotnym wymienniku ciepła, a szczególnie na tacy ociekowej skroplin, powstaje doskonałe środowisko dla ich rozwoju i tworzenia się pleśni. Przy każdej konserwacji czyścimy i dezynfekujemy klimatyzatory środkami posiadającymi atest PZH.

Oddychajmy czystym, zdrowym powietrzem!

klimatyzacja serwis

JAKIE SĄ OGRANICZENIA NAPRAW KLIMATYZATORÓW?

 

Naprawa wadliwie pracującej instalacji systemów klimatyzacji i wentylacji nie zawsze jest możliwa. Bywa, że stan wyeksploatowania i zakres uszkodzeń na to pozwalają. Wówczas jedynym rekomendowanym rozwiązaniem jest zakup nowego klimatyzatora.

 

Nadal pracuje wiele urządzeń starej generacji, wycofanych przed laty z produkcji, z powodu przestarzałej technologii opartej na czynnikach chłodniczych agresywnych dla środowiska, a ich niedostępność uniemożliwia naprawę instalacji.

 

Rozwój techniczny systemów klimatyzacji powodował powstawanie w kolejnych dekadach nowych, bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, które całkowicie wyparły stare rozwiązania. Części zamienne do starych klimatyzatorów nie są już dostępne.

 

Zdarzają się sytuacje, że naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona ponieważ koszt wymiany podzespołów elektroniki, czy uszkodzonej sprężarki jest relatywnie zbyt wysoki w stosunku do ceny nowego urządzenia.

SZYBKOŚĆ REAKCJI SERWISU KLIMATYZACJI

Należy pamiętać, że większość awarii występuje w okresach intensywnej pracy urządzeń, czyli w upalne dni od maja do października i w chłodnych okresach gdy klimatyzacja pełni rolę ogrzewania.


Klient Długoterminowej Umowy zawsze będzie miał pierwszeństwo najszybciej otrzyma pomoc naszego serwisu.

 

Klient Jednorazowego Zlecenia zawsze otrzyma pomoc, ale w okresie upalnych przesileń niestety będzie musiał okazać cierpliwość i poczekać.

 

Dlatego polecamy współpracę w zakresie serwisu klimatyzacji na zasadzie umów serwisowych, w których zobowiązujemy się do przestrzegania ustalonych warunków w zakresie reakcji serwisu i przystąpienia do naprawy.

 

Od lat szczególnie ścisłą współpracę utrzymujemy z dystrybutorem marek:

SERWISOWANE MARKI KLIMATYZATORÓW

 

Współpracujemy z dystrybutorami najbardziej popularnych na naszym rynku marek klimatyzatorów. Posiadamy autoryzacje serwisu klimatyzacji dla urządzeń  m.in. następujących firm:

 

  • DAIKIN

  • FUJITSU

  • LG

  • MITSUBISHI

  • FRAPOL

  • GEA

  • VTS

  • VBW

klimatyzacja przegląd

 

Nasza firma realizuje naprawy klimatyzatorów wszystkich marek. Zajmujemy się każdą instalacją klimatyzacji zarówno pojedynczą jak i rozbudowanymi systemami klimatyzacji i wentylacji we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, firmach dystrybucyjnych i przemysłowych.

 

Współpracujemy z sieciami handlowymi oraz z mniejszymi placówkami sprzedaży. Z powodzeniem realizujemy serwis klimatyzacji w gabinetach różnego rodzaju usług oraz wśród klientów prywatnych zapewniając zawsze solidnie działającą klimatyzację w apartamentach, domach rodzinnych i mieszkaniach.
 

HYDROPOL-DEKOR SERWIS oferuje :


Usuwamy awarie klimatyzacji i wentylacji, ale przede wszystkim zachęcamy do ich zapobiegania przez budowanie świadomości potrzeby cyklicznych przeglądów i konserwacji sprzętu.

Doświadczenie procentuje!

- oferta serwisu klimatyzacji i wentylacji od ponad 20 lat!