tel.: (71) 348 71 50 – wew. 37

fax: (71) 372 84 52

 

lub napisz: serwis@hydropol.com

Zadzwoń do nas:

HYDROPOL-DEKOR SERWIS

ul. Cementowa 30 

51-503 Wrocław

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Serwis klimatyzacji i wentylacji 

Potrzebujesz profesjonalnej naprawy klimatyzacji? Kliknij poniżej i zgłoś awarię klimatyzatora:

Zgłoszenie awarii osoby prywatnej

Naprawy klimatyzacji i wentylacji - zlecenia jednorazowe

Zgłoszenie awarii firmy/instytucji

       HYDROPOL-DEKOR SERWIS przyjmuje jednorazowe zlecenia napraw, przeglądów i konserwacji od instytucji, firm oraz od osób prywatnych. Użytkownik instalacji w okresie gwarancyjnym winien zwrócić się w sprawach napraw i serwisowania do wykonawcy, który zamontował system klimatyzacji. Poza okresem gwarancyjnym z przyjemnością podejmiemy się usług serwisowych Państwa urządzeń.

 

 Posiadamy autoryzacje serwisowe następujących marek klimatyzatorów: AIRWELL, AC SENSE, Mitsubishi, DAIKIN, LG, Fujitsu oraz central i urządzeń dla klimatyzacji i wentylacji produkowanych przez VTS, VBW, GEA i FRAPOL. Posiadamy pełny dostęp do części zamiennych i obszerną wiedzę techniczną dla powyżej wymienionych marek. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają także zapewnić usługi serwisu użytkownikom innych marek systemów klimatyzacji i wentylacji. 

 

    Przed przyjęciem zlecenia naprawy klimatyzacji dokonujemy przeglądu urządzeń i instalacji, dla określenia możliwości i warunków naprawy, czy też zakresu przeglądu i czynności konserwacyjnych.

 

          Należy pamiętać, że w przypadku jednorazowego zlecenia naprawy klimatyzacji od klienta, z którym nie jesteśmy związani umową stałej współpracy, czas oczekiwania na naszą usługę może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie jakości. Dbamy o terminy realizacji zleceń naprawy i sprawną komunikację z Klientami.